Biuro rachunkowe i usługi księgowe

Gwarancja jakości świadczonych usług

Biuro rachunkowe Mokotów

Agnieszka Kwiatkowska Biuro Rachunkowe

Nasze biuro rachunkowe zapewnia klientom szerokie i kompleksowe usługi księgowe. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że usługi, które świadczymy, są na najwyższym poziomie oraz terminowo realizowane.

Przekonaj się o jakości świadczonych przez nas usług

Nasza oferta obejmuje:

Nasze biuro rachunkowe mieści się na terenie Miasteczka Wilanów, ale obsługujemy klientów z całej Warszawy, w tym z dzielnicy Mokotów. Oferta biura rachunkowego skierowana jest do m.in. spółek kapitałowych, osób fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą, spółek cywilnych i fundacji oraz stowarzyszeń.

Usługi księgowe, elastycznie dopasowane do klienta

Obok podstawowych usług, w ofercie zawarliśmy również pomoc dodatkową. Wierzymy, że nowoczesna obsługa księgowa powinna wyróżniać się wysokim poziomem elastyczności. To właśnie dlatego proponujemy Państwu również takie wsparcie jak m.in. konstruowanie sprawozdań finansowych. Zajmujemy się też sporządzaniem dokumentacji podatkowej w zakresie cen transferowych. Jeśli mają Państwo pytanie, dotyczące pomocy, o którym nie wspomniano na naszej stronie, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Elastyczność działania naszego biura rachunkowego w dużym stopniu wynika z tego, jak skonstruowana została nasza oferta. Tak szeroki wybór dostępnych opcji sprawia, że każdy klient i klientka może wybrać działania, na których najbardziej mu/jej zależy, i które najlepiej realizują potrzeby danego przedsiębiorstwa.

Na czym dokładnie polega nasze wsparcie?

Na poszczególnych stronach precyzyjnie wypunktowaliśmy zakres działań, realizowanych w ramach usług księgowych, obsługi kadrowo-płacowej i usług doradczych. Współpraca z nami bazuje na transparentnych warunkach i skutecznej komunikacji. Klienci, wybierający nasze biuro rachunkowe, doskonale wiedzą, jakie działania wykonujemy oraz jakich efektów można się spodziewać. To ważne, bo tylko takie jasne, przejrzyste warunki są w stanie zapewnić usługobiorcom komfort i swobodę działania na co dzień.

Każdego dnia obsługujemy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Sporządzany dla nich deklaracje ZUS, PIT, prowadzimy akta osobowe, księgi handlowe, ewidencję środków trwałych, reprezentujemy klientów przed urzędem skarbowym i wykonujemy szereg innych czynności, niezbędnych do prowadzenia biznesu zgodnie z obowiązującym prawem.

Nieprzerwanie aktualizujemy swoją wiedzę i podnosimy kompetencje. W efekcie możemy zaproponować naszym klientom profesjonalne doradztwo, zgodne z aktualnymi zmianami prawnymi i powszechnymi praktykami księgowymi.

Na co jeszcze mogą liczyć klienci biura rachunkowego z Mokotowa?

Oprócz indywidualnego podejścia, aktualnej wiedzy i kompleksowej oferty, proponujemy również:

  • formy kontaktu, które Państwu odpowiadają

Wiemy, że preferencje dotyczące kontaktu z biurem rachunkowym, mogą różnić się w zależności od klienta. Staramy się dopasować do Państwa przyzwyczajeń. Działamy tak, żeby mogli Państwo poczuć, że usługami księgowymi i wsparciem kadrowo-płacowym zajmują się profesjonaliści. Dzięki temu nasi klienci czują się z nami pewnie i bezpieczne.

  • miłą, fachową obsługę

To, czy współpraca z biurem rachunkowym zachodzi gładko, zależy nie tylko od kompetencji specjalistów, ale również od ich stylu pracy. W naszej firmie stawiamy na życzliwe, profesjonalne podejście do klientów. Dokładnie słuchamy, czego potrzebują i w przystępny sposób tłumaczymy wszystkie zawiłości związane z obsługą księgową i kadrowo-płacową.
Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Biuro rachunkowe Mokotów – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.