Obsługa kadrowo – płacowa

Usługi kadrowo-płacowe

Sprawdź i skorzystaj już dziś

Obsługa kadrowo – płacowa w tym m.in.

  • Sporządzenie list płac
  • Sporządzenie deklaracji ZUS (zgłoszeniowych i rozliczeniowych)
  • Sporządzanie deklaracji PIT
  • Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Ustalanie wymiaru przysługujących urlopów wypoczynkowych
 
 
 
 

Codziennie pomagamy naszym klientom w sprawach, o które należy zadbać, prowadząc przedsiębiorstwo. Ambitnie podchodzimy do powierzonych nam zadań i nie uznajemy kompromisów w kwestiach skrupulatności i terminowości.

Waga komunikacji

Ogromne znaczenie ma dla nas transparentności współpracy. Zależy nam na tym, żeby klienci dokładnie wiedzieli, w jakim zakresie mogą liczyć na naszą pomoc. Uważamy, że owocna współpraca może zachodzić wówczas, gdy zadba się o to, żeby w komunikacji nie było miejsca na żadne niejasności. Jeśli pojawią się one u naszych klientów, szybko je rozwiewamy. Dzięki temu nasi usługobiorcy mają doskonałe informacje o tym, czym się zajmujemy.

Dobra komunikacja to również umiejętność przeniesienia często niezrozumiałego żargonu na grunt praktyki. Niezależnie od tego, czy sporządzamy deklaracje PIT, prowadzimy akta osobowe, czy zajmujemy się listami płac, umiemy przybliżyć klientowi wszystkie te działania w przyjazny, przystępny sposób.

Doświadczenie i znajomość przepisów

Nie moglibyśmy skutecznie wykonywać swojej pracy, nie znając obowiązującego prawa. Takie informacje są niezbędne, żeby w pełni zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów oraz o poprawność realizowanych procesów. Nasi specjaliści nieustannie śledzą zmiany przepisów. Dzięki temu, że są na bieżąco z aktualnymi wymogami prawnymi, klienci mogą być pewni, że działają w ramach obowiązującego prawa i że w razie jakiejkolwiek kontroli, nic im nie grozi.

Nasza sprawność w działaniu w dużym stopniu wynika również z doświadczenia. Lata praktyki sprawiły, że poszczególne zadania możemy wykonywać bardzo sprawnie i jednocześnie precyzyjnie. Z naszych usług korzystają więc klienci, oczekujący profesjonalnego wsparcia.

Elastyczna oferta

Wszyscy klienci poszukują wysokiej jakości pomocy kadrowo-płacowej oraz profesjonalizmu. To uniwersalne sprawy, które łączą odbiorców naszych usług. Poszczególni klienci różnią się od siebie jednak na tyle, że zawsze staramy się zaproponować im indywidualną pomoc. Elastyczność można zauważyć w:

Kwestia ta jest negocjowana z każdym klientem.

Nasza oferta jest ta dopasowywana, żeby jak najlepiej wspomóc działanie klienta. W efekcie mogą państwo liczyć na optymalnie dopasowaną usługę.

Staramy się dopasować do tego, jak Państwo działają. Niektórzy klienci preferują zacieśnioną współpracę i zależy im na tym, żeby być na bieżąco z każdym etapem naszych działań. Inni z kolei przekazują nam procesy, bo chcą jak w największym stopniu odciążyć swoje przedsiębiorstwo i skupić się na innych kwestiach, związanych z prowadzeniem firmy. Korzystając z naszej pomocy, mogą być Państwo pewni, że dobierzemy taką formę współpracy, która będzie dla Państwa najbardziej komfortowa.

Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z innymi elementami naszej oferty. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące obsługi kadrowo płacowej lub innych usług, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.