KARIERA

REKRUTAJCA

OFERTY PRACY

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem naszego Biura obecnie prowadzimy rekrutację osób na następujące stanowiska:

Samodzielna/y księgowa/y

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych i KPIR przydzielonej grupy klientów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie deklaracji ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • kontakt z klientami biura i urzędami

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym (mile widziane w biurze rachunkowym)
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • znajomość Płatnika
  • mile widziana znajomość programów Symfonia MK i FK

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • program do skanowania dokumentów
  • pakiet medyczny
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwa częściowo praca zdalna po wcześniejszym uzgodnieniu

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy

  • Księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych (KPIR, księgi handlowe)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT przy współpracy z przełożonym
  • Uzgadnianie kont w księgach handlowych
  • Docelowo przejęcie do samodzielnej obsługi małych KPIR

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Podstawowa znajomość zasad księgowania
  • Podstawowa znajomość przynajmniej jednego programu księgowego (najlepiej Symfonii)
  • Wykształcenie kierunkowe lub kurs księgowości

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Program do skanowania dokumentów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i awansowania na stanowisko Samodzielnego Księgowego

W przypadku zainteresowania pracą w naszym Biurze gorąco zachęcamy do wysłania swojego CV pod adres biuro@kwiatkowska.com.pl (z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Agnieszka Kwiatkowska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.)